Vánoce se pomalu ale jistě blíží a s tím i tradiční Vánoční shon, stres a pobíhání po obchodech. Vybrat dárek pro blízké, přátele a rodinu může být někdy pořádný oříšek. A vybrat vhodný dárek pro milovanou polovičku je těžké dvojnásob. Proto jsme dali dohromady několik tipů, které pod stromečkem vaši milovanou jistě potěší.

Šperky pro pravou dámu

Darovat šperk je sázkou na jistotu. Vaše drahá polovička jistě ocení módní náramek, náhrdelník, prsten nebo třeba nové náušnice. Každá žena je samozřejmě jiná a má jiný módní vkus, proto je nutné nad výběrem šperku dostatečně přemýšlet a nákup neuspěchat. Pokud si na to sami netroufáte, není jistě žádná ostuda požádat o radu jinou ženu, nejlépe nějakou její kamarádku. S pomocí určitě koupíte něco, co obdarovaná opravdu ocení.

Kosmetiku pro každou ženu

Kosmetikou rovněž nepohrdne snad žádná žena. Přesto je nutné být při výběru dvojnásobně opatrný, jelikož různé ženy preferují různou kosmetiku. Je však mnohem jednodušší zjistit jakou. Stačí být trochu pozorný a všímat si, jakou kosmetiku žena používá nebo nakupuje a toho se držet. Možností je spousta. Většina e-shopů i kamenných obchodů nabízí speciální dárkové kazety s kosmetikou nebo populárními parfémy, které navíc pod stromečkem budou nádherně vypadat.

Buďte osobní

Přesto, že výše zmíněné dárky rozhodně nikoho neurazí, vždycky je mnohem lepší darovat nějaký osobnější dárek. Každá žena jistě velmi ocení, když uvidí, že máte přehled o tom, co má ráda, čemu se věnuje, nebo co jí baví. A takový dárek je tím nejlepším, co můžete darovat.

Pokud vybíráte dárek pro sportovkyni, je nejlepší darovat ji něco z oblasti, které se věnuje. Jestli to bude nové sportovní náčiní, nebo příslušenství jako jsou sporttestery nebo sportovní výživa je jen na vás. Takhle samozřejmě můžete pokračovat dál, vášnivé čtenářce věnujte novou knížku, gurmánce zážitkový ochutnávací večer v oblíbené restauraci a tak dále.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments