blank
Zdroj obrázku: MBLifestyle / Shutterstock.com

Jsou sice nenápadné, ale ve skutečnosti hrají větší roli, než se může zdát. Úchytky v interiéru jsou skutečně zásadním prvkem, který hraje nejen praktickou, ale také estetickou roli. Pokud je chcete vybrat správně, je dobré nejprve se v nabídce zorientovat. Jak na to?

Moderní prostor doplněný profilovými úchytkami

Moderní kuchyňské úchytky jsou právě ty profilové. Jedná se o velmi praktické řešení, které zároveň skvěle doplní minimalistický interiér. Velmi snadno se udržují a zvládnou otevřít i velký a těžký šuplík. Můžete je v interiéru nechat vyniknout například volbou kontrastní barvy, ale stejně tak mohou být velmi nenápadné.

Retro je stále in

Mnoho lidí si zejména na venkově pořizuje stylové rustikální nebo retro kuchyňské linky. Pro tyto účely je ale třeba také vhodně vybrat správné úchytky a věšáky, které se do kuchyně budou hodit. Velmi ideální mohou být kovové úchytky s patinou. Nabídka je skutečně široká a vybírat můžete ze spousty barev, které vás jistě zaujmou.

Netradiční porcelán

Velmi netradiční mohou být porcelánové úchytky. Jde samozřejmě o poněkud luxusnější prvek, který se nejspíše nehodí do domácností plné malých dětí. Klasika v podobě bílého porcelánu ale perfektně zapadne do elegantní a nadčasové kuchyně. V nabídce mohou být i popraskané motivy nebo různé barevné kombinace.

Trendy a nadčasové dřevo

Když už je kuchyně nebo jiný nábytek ze dřeva, proč to komplikovat jinými úchytkami? Díky zachování dřevěných úchytek si udržíte stylovou čistotu a nábytek získá nadčasový vzhled, který se snad nikdy neomrzí. Skvělé jsou třeba do minimalistických prostorů, ale také rustikálních nebo rodinně laděných kuchyní.

Efektní kůže

Chcete něco skutečně netradičního? Společně se dřevem jsou kožené úchytky jasným hitem poslední doby. Působí velmi neotřele, ale zároveň dávají cítit, že máte smysl pro detail a záleží vám na každé drobnosti.

———-Komerční článek———–

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − one =