blank

Šperky jsou ozdobou každé ženy. Nejenom, že si je vybírají sami, ale také je rády dostávají. A to pochopitelně od svých partnerů. Pokud plánujete své manželce nebo přítelkyni také jeden koupit, poradíme vám, čeho se při výběru držet.

Zvolte typ šperků jako takových je celá řada. Pokud se rozhodnete například pro to, že partnerce koupíte krásné briliantové šperky, stále ještě hraje roli to, o jaké konkrétní se bude jednat. My doporučujeme vsadit na osvědčenou a nepopulárnější klasiku. Sem se řadí hlavně:

  • Náušnice
  • Prsteny
  • Řetízky a náramky

Nezapomínejte na kámen

Součástí mnoha šperků je také kámen. Ten je zde jak proto, aby zlepšil krásu šperku, tak i proto, aby zvýšil jeho prestiž a unikátnost. Pokud si nejste jisti, zkuste třeba diamantové prsteny. Právě diamanty jako takové jsou osvědčenou luxusní volbou. Zároveň si za ně musíte připlatit. Alternativou tak mohou být třeba populární zirkony. A to vše doplňují také kameny přírodní a barevné.

Roli má i materiál šperku

Když máte o řadě věcí jasno, je třeba začít vybírat i z materiálů. Nutno říci, že takové, které byly populární v minulosti už dnes tak zajímavé nejsou. Máme na mysli žluté a červené zlato. To je nahrazováno zlatem bílým. Kdo hledá něco méně ušlechtilého, nemusí ho zklamat stříbro, ale také chirurgická ocel. Takové šperky nadchnou i celkem příznivou cenou, která se k tomuto materiálu váže.

Pozor na velikost

Nejsou to jenom prsteny, u kterých je třeba trefit správnou velikost. Zapomenout nelze ani na to, že řetízky i náramky musí mít optimální délku. Výběr správné velikosti tak může být oříškem. Ideální je vybrat podle šperků, které má vaše partnerka doma. Anebo se domluvit na možné budoucí úpravě, pokud byste napoprvé zvolili špatně. Ve většině obchodů není tato varianta absolutně žádný problém. Málokdo dokáže trefit velikost na první pokus.

……………………………………….. komerční článek ………………………………………….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven − eight =