Nemáte někdy pocit, že se nedokážete zavděčit své polovičce? Ať děláte, co děláte, nic není dostačující? Možná se snažíte málo, nebo naopak až příliš. Ono není důležité dělat okázalé gesta. Láska a její dokazování tkví v maličkostech. Právě tyhle drobné skutky lásky dávají ženě vědět, že o ni usilujete a milujete ji ne jenom proto, že má zrovna svátek nebo je na to nějaký speciální důvod. Ono není umění přijít na Valentina s šíleně romantickým překvapením, ale udělat něco milého každý den to je to o co ženy stojí.

Když děláte něco pro sebe, udělejte to taky pro ni

Je to velmi jednoduché. Děláte si kafé? Udělejte jedno i pro ni. Jdete si pro šálek čaje? Zeptejte se, jestli si taky nedá. Jdete s kamarády na hokej? Doneste ji třeba kšiltovku nebo fanouškovský šál nebo třeba její oblíbený kebab z bufetu. Není to o utrácení peněz, ale abyste ji ukázal, že i když jste byl s kamarády, vzpomenul jste si na ni. Že je součástí vašeho života, i když zrovna spolu nejste.

Uklízejte po sobě

Když se sestěhujete, najednou dostanete pocit pohodlí. Máte navařeno, opráno, vyžehleno a po večeři si automaticky otevřete chlazené pivečko a zamíříte k televizi. Bylo by fajn, když už vaše láska pro vás tu večeři připravila, uklidit alespoň ze stolu a postarat se, aby si i ona mohla na chvíli natáhnout nohy. Jinak se může velmi lehce stát, že se víc jako vaše partnerka, začne cítit jako vaše matka nebo uklízečka a takový vztah nebude mít dlouhého trvání.

Koukněte se společně na film dle jejího výběru

Možná romantické filmy nebo reality show nejsou nic pro vás, ale je důležité si uvědomit, že ve vztahu jste dva a je nutno dělat kompromisy. Po pravdě si vzpomeňte, kolikrát ona s vámi koukala na akční biják, nebo třeba na fotbal či biatlon i když to není zrovna její parketa. Proto by bylo od vás férové jednou za čas kouknout taky na něco, co se líbí jí. To neznamená, že musíte večer co večer poslouchat jak bulí u romantických filmů, ale jednou za čas je hezké dát taky na její výběr večerního programu. Po filmu se třeba taky dočkáte sladké odměny za projevenou empatii.

Vezměte ji na rande

Bez ohledu na to, jak dlouho už spolu jste, zda jste manželé, nebo spolu zatím jenom chodíte, nikdy byste neměli přestat randit. Jestli už je to večeře někde v hezké restauraci nebo noc spolu prohýřená ve městě, dejte ji důvod se pro vás hezky upravit a obléct. Takovéto občasné společné povyražení si ve dvojici udržuje ve vztahu tu správnou jiskru. Ale pozor, posezení v hospodě a paření s partou kamarádů se jako rande nepočítá, i když to je taky z času na čas potřeba.

Více článků najdete na chlapsky.cz

Předchozí článekRok 2019 – superhrdinové, na scénu!
Další článekJak poznáte, že potřebujete přestávku od vztahu?
Jsem máma už skoro dvou dětí. Ze sportů mě baví cyklistika a horská turistika. Ráda si přečtu dobrou knihu jakéhokoliv žánru, ale pokud si mohu vybrat, preferuji thrillery. Můj oblíbený autor je Robin Cook. Přála bych si, aby psal knížky tak rychle, jak já je čtu. Mám od něj totiž přečteno už úplně všechno. Rovněž mám ráda severského autora Jo Nesba a spoustu jiných autorů :) Hudebně se můj život momentálně scvrkl na infantilní tvorbu zaměřenou na děti, ale až překonám tyto stavy a děti trochu odrostou, tak si doufám opět napravím chuť něčím rockovým :) Jo a miluju jídlo... hlavně to pikantní.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na