Máte přítelkyni a partnerku, kterou podezíráte z možné nevěry? Myslete na to, že to bude právě ona, kdo se to bude snažit maximálně utajit. Jsou však jasné signály, které vám dost možná pomohou určit, že se něco děje. Buďte na pozoru a všímejte si chování vaší partnerky. Co by vám mělo být divné?

Možná má profil na seznamce

Možná při troše štěstí narazíte na její profil na jedné z online seznamek. Můj kamarád nedávno objevil profil své nastávající na seznamce randino.cz a bylo po svatbě.

Dbá na své soukromí

Bylo u vás zvykem, že byl její telefon stále volně dostupný na stole? A to často bez hesla? Pokud je rázem zamčený, nebo si ho bere na toaletu i do koupelny, něco není v pořádku. Pokud pro vás nechystá oslavu nebo nekupuje zajímavý dárek, může to být signál toho, že něco není v pořádku. Zvláště, pokud se to děje už několik týdnů a na jasnou otázku chybí rozumné vysvětlení.

Začíná o sebe více pečovat

Byla vaše partnerka nebo manželka spíše ten typ ženy, který o sebe nijak extra nepečoval? Pokud nyní pozorujete, že v koupelně tráví více času než předtím, může to být také jeden ze signálů. Máme na mysli nikoliv situaci, kdy spolu jdete na večeři. Myslíme to, když jde do práce, nebo říká, že jde s kamarádkou. Pokud je to nestandardní chování, buďte na pozoru.

Je déle času v práci

Nejlépe se nevěra maskuje přesčasy. Začala vám tvrdit, že do práce musí chodit dříve a končit později? Možná je to pravda. To ostatně poznáte za měsíc, na výplatní pásce. Pokud se na ní nic nezměnilo a počet odpracovaných hodin je stále stejný, může být důvod zcela jiný. Nemíří do práce, ale míří naopak za někým, s kým se rozhodla trávit svůj čas.

Bývá odtažitá

Už se vám nevěnuje tolik jako dříve? Už neprojevuje svou lásku? Jste jí spíše volný a je jí jedno, co děláte? A chuť na sex s vámi je minimální? Pokud není chyba u vás a pokud jí neodradilo vaše chování a jednání z poslední doby, může být opět důvodem možná nevěra. Zvláště, pokud s tímto signálem začnete pozorovat i další, které jsme zmínili výše. Vše do sebe začíná zapadat.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Seznamování online je stále oblíbenější a odpovídá to prostě dnešní době. Málo času, všichni jsou online, tak proč to nezkusit také? Je to jednoduché a když si dáte pozor na zbytečné přešlapy, tak i spolehlivé. Navíc zde můžete navázat nové přátelství, zažít úlet, ale také objevit životní lásku a začít vážný vztah s někým, koho jste už dlouho marně hledali a kdo vám bude věrný do konce života. […]