blank

Vztahy jsou v životě každého člověka důležité. O tom samozřejmě není pochyb. Nutno ale říci, v souvislosti se vztahy mohou mít muži různá očekávání. Podívejte se na ta, kde se shodlo nejvíce z nich. Shodujete se s nimi také?

Pozornost

Muž ve vztahu zcela pochopitelně chce, aby měl pozornou přítelkyni, nebo manželku. Onou pozorností dává žena najevo nejenom určitý respekt, ale také určitý způsob lásky. Právě pozornost je důvodem, proč se muži cítí ve vztahu dobře a nemají potřebu hledat si milenky. Tou je totiž zároveň i jejich dlouhodobá partnerka, ke které se následně tak rádi vrací.

Respekt

Nejde samozřejmě o to, že by muž vyžadoval, aby se na něho pohlíželo jako na pána tvorstva. Určitý respekt ale vyžaduje. A to hlavně v oblasti různého sekýrování, stejně jako v oblasti různorodého opravování a podobných situací, které jsou v mnoha vztazích časté. Výsledkem je nespokojenost muže, který o své ženě mluví jako o semetrice. A právě proto je respekt tak důležitý.

Volnost

I když má muž vztah, rozhodně to neznamená, že bude stále doma se ženou. Má své koníčky a zájmy, stejně jako má přátele, se kterými si rád čas od času zajde do baru. Právě danou volnost vyžaduje od své ženy. Nejenom v tom smyslu, že o pouští a že mu dané možnosti nazakazuje. Nelze zapomínat také na to, že se vztahem nejsou spojeny ani různé zbytečné otázky na dané téma.

Náruživost

Sex ke vztahu patří. Muži ho nejenom chtějí mít dostatek, ale chtějí si ho pochopitelně také užívat. A s tím souvisí i to, že po své ženě vyžadují, aby byla náruživá. I to je jedna z věcí, které vyžaduje většina mužů. A opět jde také o jednu z těch věcí, která může konkrétnímu vztahu celkem výrazným způsobem ve všech ohledech prospívat. Čím lepší je žena v sexu, tím je muž spokojenější a tím více opět klesá potřeba hledat si za tímto účelem lepší milenku.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + 18 =