Když si chcete užít skutečnou zábavu, je ideální vyrazit někam, kde vám ji umí skutečně nabídnout. A tím místem jsou zábavní parky. Ty dnes najdete po celém světě. Abyste to ale neměli nijak z ruky, podíváme se společně na ty nejbližší. Konkrétně máme na mysli ty evropské. Které jsou považovány  za nejlepší?

Disneyland

Začneme tipem, který se týká každého z vás, kdo má rodinu a kdo má také děti. Je to váš případ? Pokud ano, pravděpodobně nenarazíte na lepší místo, než je Disneyland. Ten se nachází v Paříži. Skládá se ze dvou hlavních částí, a to klasického Disneylandu a Walt Disney Studios. Součástí parku je více tematických částí, kde lze najít mnoho zajímavých atrakcí. A co nechybí? Pochopitelně všudypřítomné a velmi dobře známé postavičky, nebo typický zámek.

Europa Park

Jedná se o největší zábavní park, který byl v Německu vybudován. Tímto tvrzením jsme prozradili i místo. V souvislosti s ním musíme říci, že park je celkem dobře dostupný i z České republiky. Jeho velmi zajímavým unikátem je to, že je dělený do několika částí, a to podle jednotlivých zemí Evropy. Ty jsou spojeny jak s typickou architekturou, tak si v nich dáte i typická jídla. A ano, samozřejmostí je i velký výběr atrakcí, včetně nezbytných horských drah.

Gardaland

Do Itálie nemusíte mířit jenom na letní dovolenou. Do této země můžete zamířit i v případě, kdy se chcete zajímavě pobavit. Tento park dlouhou dobu držel prvenství jako největší v Evropě. To už jasně odkazuje k faktu, že se zde stoprocentně nudit nebudete. Navíc zaujme také svou dobrou polohou. Nedaleko města Verona, konkrétně u známé turistické atrakce, jezera Lago di Garda.

Legoland

Začali jsme zábavou pro rodiny, kterou také skončíme. A to zábavním parkem, kterým je Legoland. Ten sice najdete i v Německu, ale my máme na mysli ten první a typický, který najdete v Dánsku. Pro milovníky kostiček jasná volba. Z nich je totiž v daném parku vyrobeno skutečně úplně všechno.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments