Zdroj foto: envato

Možná se vám to stalo také. Zabouchli jste si klíče v autě a místo zavolání odborné pomoci jste raději čekali na kamaráda, až vám přes půl republiky přiveze náhradní (protože na dovolenou je přece vozí jen blbec). Anebo hůř – snažili jste se do auta dostat všemi možnými způsoby, které vám vysloužily nejen návštěvu od policie, ale také následnou cestu do servisu.

Poznáváte se? A víte, že většině těchto lapálií šlo předejít? Zabouchnuté dveře u automobilu totiž nejsou něčím, co by profesionální zámečníky rozházelo. Umí si poradit prakticky se všemi vozy tak, že nedojde k poškození skel, dveří – ba ani samotného zámku.

Otevřít lze jakýkoliv vůz – i ten s bezklíčovým otevíráním

A jak vlastně takové nouzové otevření auta vypadá? Nezáleží na tom, jestli vlastníte ještě starou „Škodovku“ či moderní Audi, Hyundai, Volvo nebo třeba Ferrari s bezpečnostními systémy safe central, safe clock apod.

Díky nejnovější technice (samozřejmě v rukou zkušeného zámečníka) a prověřeným postupům se před vámi otevřou dveře vašeho pojízdného miláčka obvykle do několika minut. A přitom nebude nic poškozeno ani znehodnoceno. Stačí jen nasednout a jet.

A tohle otevírání aut  lze navíc uplatnit i pro vozy s bezklíčovým otevíráním. Jejich výrobci totiž na podobné patálie myslí a pro všechny případy je vždy vybavují skrytým servisním zámkem, jenž slouží právě k nouzovému mechanickému otevření vozidla.

Co budete potřebovat? Vlastně skoro nic

A jak poznáte, že jednáte se skutečnými odborníky? Předem si vás proklepnou. Potřebovat budou malý technický průkaz a občanský průkaz. Pokud je však máte po předešlé „nehodě“ nedobytně uložené ve vozidle, vyžádají si jednoduše jejich kontrolu až po otevření.

A na koho se obrátit? Pokud se pohybujete na jižní Moravě, pomůže vám zámečnictví Brno se zámečnickou pohotovostí. A poskytnou vám tu samozřejmě i další služby včetně servisu a seřízení bytových a domovních dveří a poštovních schránek, nebo instalaci vybraných bezpečnostních prvků. Více informací získáte na stránkách Brno-zamecnik.cz.

——————-Komerční článek——————

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments