Konečně to klaplo. Dáma, po které delší dobu házíte očko, konečně kývla. Půjde s vámi na rande, a je jen na vás, jak se s první schůzkou vypořádáte. S trochou štěstí skončíte u ní doma, ale reálná je i možnost, že ji již víckrát neuvidíte. Roli sehraje chemie a vaše chování. Vyhnete-li se těmto přešlapům, výrazně snížíte riziko neúspěchu.

Přijdete pozdě

Dochvilnost nepodceňujte a na první schůzku dorazte včas. Stát se může cokoliv a opodstatněné zpoždění ženy tolerují bez mrknutí oka – přesto není moudré nechat dámu čekat. A pokud se přeci jen opozdíte, omluvte se a vysvětlete jí, co se vám přihodilo.

Neřešíte vzhled a hygienu

Na Instagramu vypadá skvěle, tak proč na první rande dorazila totálně neupravená a bez špetky dobrého vkusu? Kdyby se žena na schůzku neupravila a dorazila s umaštěnými vlasy a ve vytahaném tričku, zřejmě by na vás dojem neudělala. „Překvapivě“ to platí i naopak. Jistě chápete, kam tím míříme.

Se stylovým outfitem jde ruku v ruce hygiena. Nezapomeňte se osprchovat, použijte luxusní kolínskou a pro jistotu si na sebe vezměte čisté pánské trenýrky. Jeden nikdy neví, jak první rande skončí!

Nemáte styl

Ženy milují sebevědomé muže s názorem. A jak jinak jí dokázat, že vám nechybí vkus než pomocí vhodně zvolených detailů? Budete se divit, ale třeba takové pánské spodní prádlo STYX toho o vás vypoví víc než dost.

Nedáte si záležet na průběhu schůzky

Pokud jí dojde, že jste restauraci vybrali pouze proto, že se nachází padesát metrů od vašeho bydliště, nic dobrého si o vás nepomyslí. Dejte průchod fantasii a naplánujte rande tak, aby si jej pořádně užila. Berte ohledy na ni a ne na sebe.

Mluvíte o matce nebo bývalce

Témata k hovoru vybírejte uvážlivě. Spíše se ptejte, než povídejte. A rozhodně se nerozplývejte nad svou mámou, která vám stále pere, vaří a uklízí. Na pomyslném seznamu krajně nedoporučených okruhů k diskuzi samozřejmě nechybí ani vaše ex. Žena, kterou se snažíte sbalit, vážně nestojí o detaily vašeho posledního rozchodu.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments