blank

Máte partnerku, se kterou se cítíte dokonale a tak plánujete i to, že se vyslovíte? Tedy že jí požádáte o ruku? Potom je na místě vybrat vhodný prsten. Vybrat materiál, kámen nebo vzhled, to je věc vašeho vkusu a také financí. Daleko důležitější je správný výběr spojený s velikostí. Jak ji zjistit?

Změřte prsteny

Pokud vaše partnerka nosí prsteny, a to i na prsteníčku, je vhodné vyčíhat okamžik, kdy si je odloží. A potom jde třeba do koupelny, uklízet, nebo mýt nádobí. Nejprve je třeba zjistit, jaký prsten nosí právě na prsteníku. Potom ho stačí nenápadně vzít a snadno změřit jeho průměr. Ten je totiž tou velikostí, kterou budete potřebovat. Přesný rozměr máte a tak můžete nakupovat.

Najděte starší prsteny

Nyní vaše partnerka prsteny nenosí? Ale v minulosti je nosila? Pokud ano, zkuste je najít. Budou určitě ve starší šperkovnici. Postupně je vyndejte. Jak ale zjistit, který byl nošený na prsteníku? Použijte starší fotky. Díky vysokému rozlišení není problém ruku partnerky zvětšit a zjistit, jaký prsten je ten správný. Následný postup je jednoduchý. Opět prsten změřte a jeho velikost máte zjištěnou.

Oslovte kamarádky

Třetí možnost, jak mít jistotu, že velikost prstenu bude skutečně ta pravá, je varianta spojená s tím, že oslovíte kamarádky vaší budoucí manželky. Ty vám jistě poradí správnou velikost odhadnout, nebo sami vyzkouší její prsty s nějakou záminkou. Opět cesta, jak ten pravý rozměr zjistit celkem jednoduše a bez problémů.

Změřte prst

Postup nejnáročnější. Aplikovatelný jenom tehdy, pokud má vaše partnerka skutečně velmi tvrdý spánek. V takovém případě se můžete odhodlat k tomu, že jí prst tajně změříte ve spánku. Metoda sice velmi riziková, ale pokud všechny ostatní selžou, je to stále lepší, než že budete riskovat, že pořídíte špatně. A doporučení na závěr – kvalitu spánku podpoří třeba pár skleniček vína.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − five =