Zima už je v plném proudu a její konec je v nedohlednu. Zároveň se pomalu, ale jistě blíží Vánoce, což je skvělá příležitost jak nejen svým blízkým, ale i sami sobě nadělit něco pěkného. V tomto článku jsme se rozhodli představit ty nejžhavější zimní trendy v oblasti pánské módy.

Teplo je základ!

Úplným základem pánského šatníku na zimní období je kvalitní svršek. Záleží potom na každém zvlášť jestli preferuje spíše elegantní, nebo modernější styl. Pro první zmíněnou skupinu je ideální klasický vlněný kabát. Černá, nebo tmavě modrá barva nikdy nevyjde z módy a pokud se pro ni rozhodnete určitě tím nic nezkazíte. Ti odvážnější můžou sáhnout i po jiných barvách jako například béžové, červené nebo dokonce bílé.

Ideálním kompromisem mezi kabátem a klasickou zimní bundou je parka. Ta spojuje to nejlepší z obou, prudkou eleganci a zároveň praktičnost. Pokud jste o tomto trendu ještě nikdy neslyšeli, parka je v podstatě dlouhá bunda, někdy dokonce až ke kolenům, zateplená prachovým peřím nebo syntetickým vláknem a s kapucí temovanou kožíškem.

V zimním období nesmíme zapomínat ani na kvalitní obuv. Důležité je si vybrat kvalitní, funkční, a hlavně odolnou zimní obuv od prověřených značek. Tím nejlepším, o čem můžete při nákupu uvažovat jsou kotníkové boty, které dokonale zajistí tepelnou izolaci.

Zajímavé zimní doplňky

Pro každé roční období se hodí jiné doplňky a zima rozhodně není výjimkou. Začneme doplňky, které nejen, že hezky vypadají, ale jsou i velmi praktické. Mezi takové doplňky patří módní čepice, nebo elegantnější klobouky, šály všech barev a velikostí nebo teplé kožené rukavice.

Ani další zmíněné doplňky neztrácejí svůj praktický ráz, jelikož v pánském šatníku se příliš věcí, které by neměly i praktické využití nenachází. Zde řadíme elegantní kožené tašky, nebo městské batohy, peněženky, klíčenky nebo vizitkáře.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments