Zdroj foto: unsplash

První sex je pro některé nezapomenutelnou myšlenkou a pro jiné zase myšlenkou, na kterou by nejraději zapomněli. Ve všech ohledech se rozhodně před prvním sexem žádný člověk necítí zrovna dvakrát sebejistě a proto pochopitelně hledá cesty, jak sebevědomí získat. Vyzkoušejte pár tipů, které vám dnes nabídneme.

Nebojte se zeptat zkušených

S každým se o daném tématu rozhodně bavit nedá. Říct mladému muži před prvním sexem, ať se poradí s otcem, je trestuhodný nápad a tak je nejlepší cílovou skupinou banda kamarádů. Každý máme svého kámoše, se kterým můžeme mluvit „na plnou hubu“ a bez zábran opravdu o všem. A jeli zkušenější, tak se nebojte ani těchto otázek.

Zdroj foto: unsplash

Realistická panna z vás udělá skvělého milence

Trošku experimentování a zkoušení nikdy a v ničem není špatný nápad. A jak se říká – trénink dělá mistra. Snad nikdo to nahlas většinou neřekne, ale dost mužů podobnou realistickou pannu vlastní a nejspíše si ji ani nemohou vynachválit. Stačí se podívat na e-shop Topsexdolls.cz.

Sami zjistíte, že se silikonové panny posunuly na takovou úroveň, kdy je autentické a zábavné cokoliv od různých praktik až po komunikaci.

Na sebevědomí pomůže znalost partnerky

První sex by rozhodně neměl probíhat nahodile někde na party nebo na prvním rande. Ačkoliv, co si budeme povídat, mnozí to tak zažili a nejspíš by to ani neměnili. Každopádně pokud vás čeká první sex s partnerkou, se kterou už chvíli jste, zkuste se odrazit od toho, jak se znáte.

Můžete vědět, na co je a není citlivá. Co má a nemá ráda, či co by ji mohlo v daný moment vadit. Sami tak poznáte, že se budete cítit mnohem jistěji pokud budete vědět jakoukoliv informaci navíc. Mimochodem, pokud je partnerka zkušenější, tak se napoprvé nechte částečně vést a vše bude naprosto v pořádku.

———-Komerční článek———-

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments