blank

Často se říká, že samy ženy vlastně přesně nevědí, co chtějí, a proto je s nimi taková potíž. Jak totiž uspokojit někoho, kdo sám neví, co hledá? Ať už to je, nebo není pravda, určitě se dá nalézt pár obecných vlastností, které ženy na mužích obdivují a které by jejich Pan Dokonalý měl mít. Pokud i vy tápete v tom, jak okouzlit, možná vám naše tipy pomohou se v tom složitém ženském světě zorientovat.

Výška

A začneme trochu povrchně od vzhledu. Ale co si budeme povídat, i ženy chtějí, aby byl jejich vyvolený přitažlivý. A co tedy ženy sledují na mužích nejvíc? Je to právě jejich výška. Ženám imponují vysocí muži, kteří je mohou doslova skrýt ve svém ochranném náručí a kteří už svým vzhledem budí respekt.

Naslouchání

To už je možná trochu ohrané, ale stále pravdivé. Ženy nutně potřebují trpělivé a oddané posluchače. A věřte nebo ne, ono to vlastně nedá moc práce. Stačí jen sedět, poslouchat, občas jen přitakat nebo vyjádřit údiv a je hotovo! Ženy většinou nepotřebují rady ani odpovědi, chtějí jen někoho, komu si mohou vylít své přetékající srdce.

Romantika

Ta musí být v každém vztahu. Kytice rudých růží, procházka při západu slunce nebo noc strávená na zámku. I když vám všechny tyhle věci mohou připadat jako klišé, ženy to prostě milují. A je jedno, že žijeme v 21. století a rytíři na bílých koních už neexistují. Ženy na ně budou stále čekat.

Peníze

Ano, je to tak. Ženy hledají i finanční zajištění. A neznamená to, že muži bez miliónového konta nemají šanci. Ženy jen potřebují vědět, že se na vás mohou spolehnout i v této oblasti a že počítáte s tím, že do nich budete investovat. Milují totiž dárky, a pokud nemáte peníze, žádné dárky logicky dárky nebudou. Na vašem účtu se zrovna nemusí skvět šestimístné částky, ale jako nezaměstnaní dobrou partii neuděláte.

Styl

Ženy milují muže, kteří mají styl. V oblékání, životním směru, koníčcích a zájmech. Jejich vyvolený musí být jedinečný a inspirující.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 4 =